Bezpłatne szkolenie "RODO dla NGO - ochrona danych osobowych w organizacji pozarządowej"

Liczba odwiedzających: 740
Burmistrz Wyszkowa oraz Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES) zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie „RODO dla NGO - ochrona danych osobowych w organizacji pozarządowej”
Burmistrz Wyszkowa oraz Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES) zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie „RODO dla NGO - ochrona danych osobowych w organizacji pozarządowej”, które odbędzie się w dniu 26.02.2019 (wtorek) w godz. 16.00-20.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Wyszkowie przy Alei Róż 2.

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:
1. Przepisy o ochronie danych osobowych.
2. Definicja danych osobowych i zbioru danych osobowych.
3. Dokumentacja wewnętrzna dotycząca ochrony danych osobowych.
4. Analiza ryzyka.
5. Administrator Bezpieczeństwa Informacji/Inspektor ochrony danych osobowych.
6. Zasady przechowywania danych osobowych.
7. Zasady przetwarzania danych osobowych.
8. Ochrona danych osobowych.
9. Powierzenie przetwarzania danych osobowych.
Szkolenie poprowadzi Andrzej Rybus-Tołłoczko – administratywista, szkoli przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz urzędów z obowiązujących przepisów prawa, ochrony danych osobowych i zmian w prawie. Administrator Bezpieczeństwa Informacji w organizacjach i firmach.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu pt. „Inkubacja i Wsparcie Ekonomii Społecznej w subregionie ostrołęckim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoby zgłaszające się na szkolenie zostaną poproszone o wypełnienie wymaganych projektem formularzy rejestracyjnych przed rozpoczęciem szkolenia (nie dotyczy osób, które już wypełniły formularze na poprzednim szkoleniu)

Liczba miejsc jest ograniczona. Bardzo prosimy o zgłaszanie udziału mailowo na adres: bartlomiej.stan@wyszkow.pl lub pod nr tel. 29-743-77-13 z podaniem imienia i nazwiska, nr tel. oraz nazwy organizacji.