Trzej muszkieterowie: D’Artagnan

Liczba odwiedzających: 674
Czas trwania wydarzenia: od: 12.05.2023 r., godz. 16.45 do: 22.05.2023 r., godz. 19.00

„Trzej muszkieterowie: D’Artagnan”, 12 – 14, 16 – 21 i 23 – 25 maja 2023, godz. 19:00 (2D, napisy), 15 i 22 maja 2023, godz. 16:45 (2D, napisy) PREMIERA!!! Francja 2023, reżyseria: Martin Bourboulon, akcja/historyczny/przygodowy, czas trwania: 121 minut.


Zrealizowana z wielkim rozmachem ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści przygodowych w historii literatury.


Ogromny budżet, gwiazdorska obsada, wierność literackiemu oryginałowi i nowoczesne filmowe rzemiosło na najwyższym poziomie. Oto co wyróżnia najnowszą adaptację dzieła Aleksandra Dumas.


Miłość, przyjaźń, ojczyzna i honor. Warto o nie walczyć, warto dla nich żyć. Czasem trzeba zaryzykować wszystko.


Młody, waleczny Gaskończyk d’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie młodej kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników cudem uchodzi z życiem. Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. Jednak to miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex sprowadzi na niego prawdziwe niebezpieczeństwo. Konstancja jest powiernicą królowej Francji, która zostaje uwikłana w niebezpieczną grę mającą na celu wciągnięcie kraju w wyniszczającą wojnę. D’Artagnan musi stanąć do walki o bezpieczeństwo i honor swojej ukochanej oraz jej pani. W ten sposób stanie się śmiertelnym wrogiem Milady de Winter, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój podstępny plan.