PAIiIZ partnerem „Przedsiębiorczego Wyszkowa”

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oficjalnie została partnerem projektu „Przedsiębiorczy Wyszków”. Będziemy współpracować z PAIiIZ w zakresie promocji gospodarczej Wyszkowa oraz wsparcia wyszkowskiej, lokalnej przedsiębiorczości.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspiera także firmy, które już u nas działają. Oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji. Misją PAIiIZ jest również kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie oraz promocja polskich produktów i usług.

Gmina Wyszków współpracowała już z PAIiIZ podczas I Regionalnego Forum Gospodarczego, które w ubiegłym roku odbywało się w Wyszkowie. Gościem i prelegentem forum był Pan Mirosław Odziemczyk, ekspert PAIiIZ.

Więcej o PAIiIZ: www.paiz.gov.pl

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top