PARP zaprasza: Konferencja dla firm z branży budowlanej w Wilnie

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie (WPHI) serdecznie zaprasza polskich przedsiębiorców z branży budownictwa mieszkaniowego i inżynieryjnego, producentów materiałów budowlanych i konstrukcyjnych oraz elektrotechniki do udziału w konferencji i polsko-litewskich spotkaniach kooperacyjnych, które zostaną zorganizowane przez WPHI 26 lutego br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym LITEXPO w Wilnie.

 

Firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o pilne przesłanie do WPHI w Wilnie zgłoszenia zawierającego:
1) nazwę zgłaszanej firmy i dane kontaktowe,
2) ofertę produktową zgłaszanej firmy,
3) kategorie litewskich firm – potencjalnych partnerów handlowych.

Zgłoszenia prosimy przesłać do 3 lutego br. do godz. 15:00 CET na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule „B2B”. W korespondencji z WPHI uprzejmie prosimy o powołanie się na PARP. Po aranżacji spotkań, do 18.02.2014 r. uczestnicy wydarzenia otrzymają harmonogram indywidualnych spotkań kooperacyjnych z litewskimi partnerami.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie konferencja poświęcona możliwościom współpracy gospodarczej między Polską i Litwą. Zaprezentowane zostaną kwestie prawne i strategiczne oraz duże projekty - aktualny status projektu połączenia elektroenergetycznego LITPOL LINK oraz projektu połączenia gazowego łączącego Polskę i Litwę. Przedstawiciel Orlen Lietuva zaprezentuje „CONNECT” elektroniczną platformę zakupów Grupy PKN Orlen.

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top