Wojewoda spotkał się z przedsiębiorcami i samorządowcami

Jacek Kozłowski wojewoda mazowiecki spotkał się z wyszkowskimi przedsiębiorcami i samorządowcami w piątek, 24 stycznia w Bibliotece Miejskiej. Spotkanie odbywało się w ramach realizacji projektu przedsiębiorczy Wyszków. Było też okazja do zaprezentowania nowej strony projektu "Przedsiębiorczy Wyszków" www.przedsiebiorczy.wyszkow.pl

O polityce rozwoju gospodarczego Wyszkowa poprzez przygotowanie gruntów i zmianę planów zagospodarowania przestrzennego mówił burmistrz Wyszkowa, Grzegorz Nowosielski. Gmina Wyszków w sposób konsekwentny i metodyczny – co z uznaniem dostrzegł wojewoda mazowiecki – przygotowuje tereny inwestycyjne i podnosi atrakcyjność inwestycyjną miasta. Adam Mróz, zastępca burmistrza Wyszkowa i koordynator projektu „Przedsiębiorczy Wyszków” zaprezentował nową stronę internetową projektu, wykonaną siłami pracowników Urzędu Miejskiego, a ściślej Leszka Marszała. Strona jest nowoczesna, funkcjonalna, w jej redagowaniu otwarci jesteśmy na pomysły i oczekiwania przedsiębiorców.

Wojewoda Jacek Kozłowski opowiedział wyszkowianom o planach realizacji największych inwestycji infrastrukturalnych na Mazowszu. Przez niemal dwie godziny odpowiadał na pytania samorządowców i przedsiębiorców. Dotyczyły one nie tylko inwestycji, ale także polityki planowania przestrzennego, bezpieczeństwa, ochrony przeciwpowodziowej, szkolnictwa.

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top