Spotkanie pracodawców i przedsiębiorców w związku z koronawirusem

Starosta Powiatu Wyszkowskiego i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wyszkowie zapraszają na spotkanie pracodawców i przedsiębiorców z terenu Powiatu Wyszkowskiego w sprawie zasady postępowania epidemiologicznego i medycznego w związku z koronawirusem (SARS-CoV-2).

Mając na względzie liczne zgłoszenia i pytania napływające do Starostwa Powiatowego i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej ze strony lokalnych pracodawców i przedsiębiorców, na spotkaniu zostaną poruszone m. in. kwestie zasad przestrzegania higieny, zapobiegania przenoszenia wirusa, postępowania w przypadkach podejrzenia zarażenia wirusem wśród pracowników/klientów oraz najważniejsze zagadnienia dot. ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (np. praw przysługującym pracownikom).

Spotkanie odbędzie się 12 marca 2020 r. (czwartek) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wyszkowie (parter).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa maksymalnie 2 przedstawicieli  pracodawcy/przedsiębiorcy kierując wiadomość elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top