Wystawco, zgłoś udział w targach dla kobiet!

Gmina Wyszków organizuje II Wyszkowskie Targi - Targi dla Kobiet. Jest to świetna okazja do zaprezentowania się lokalnych firm, wsparcia przedsiębiorczości. Proponowana formuła to najbardziej atrakcyjny sposób komunikowania się z rynkiem – bezpośredni. To doskonała inwestycja marketingowa: można zwiększyć swój udział w branży, odzyskać dawnych klientów, bądź dotrzeć do nowych, budować wizerunek, zaprezentować nowości rynkowe, utrwalić więzi z mieszkańcami i mediami, a także zmotywować własnych pracowników. To wyjątkowa okazja dotarcia do kobiet w każdym wieku!

Targi dla Kobiet „Extra Wyszkowianka” odbędą się 12 marca 2017 r. na hali sportowej WOSiR.

Targi będą imprezą otwartą dla odwiedzających. Będą im towarzyszyć różnego rodzaju atrakcje: maraton fitness - zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, zajęcia z samoobrony dla kobiet, strefa dla dzieci, gdzie będzie można zostawić swojego malucha. Wystawcy ponoszą jedynie koszty wynajmu zabudowy targowej (60 PLN netto/m2). Otrzymują również możliwość bezpłatnego zamieszczenia reklamy w katalogu targowym rozdawanym wszystkim odwiedzającym wydarzenie.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w targach prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie: tel. (29) 743-77-13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: www.targi.wyszkow.pl

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top