Wyszkowskie Targi dla Kobiet 2017

Z okazji Dnia Kobiet w przyszłym roku organizujemy Wyszkowskie Targi dla Kobiet. Zapowiadaliśmy, że targi będą mieć charakter cykliczny. Uważamy jednak, że należy zmieniać ich formułę, żeby nie wyczerpać zainteresowania i corocznie w jakiś sposób odświeżać imprezę. Chcemy wspierać rozwój przedsiębiorczości w naszym mieście m.in. poprzez organizację takich wydarzeń. Dajemy lokalnym firmom szansę zaprezentowania się, bezpośredni kontakt z klientami, zapoznanie się ze swoją branżą, konkurencją, zbudować relacje z mieszkańcami i mediami, a także zmotywować swoich pracowników. Targi to doskonała okazja dotarcia do wielu grup społecznych, pozyskania nowych klientów, zaprezentowania nowości. Wyszkowskie Targi dla Kobiet pod hasłem "Extra Wyszkowianka" odbędą się 12 marca 2017 roku na hali sportowej (ul. Geodetów 45).

Targi dla Kobiet będą różnić się od targów budowlanych. Przede wszystkim podczas wydarzenia zaprezentuje się inna branża – firmy proponujące różnego rodzaju usługi dla kobiet: dietetycy, fitness kluby, salony kosmetyczne, fryzjerskie, butiki, kawiarnie, banki z ofertą dla przedsiębiorczych kobiet, itp. Na hali sportowej stanie większa scena, a przed nią zostawimy więcej miejsca. Na scenie pojawią się profesjonalni instruktorzy ZUMBA, fitness, tańca, czy tabaty, którzy poprowadzą 5-godzinny maraton. Dla 5 najwytrwalszych zawodniczek, które ćwiczyć będą najdłużej, przygotujemy ciekawe nagrody. Po maratonie, przy współpracy z wystawcami na scenie możemy przeprowadzić porady dietetyczne, pokaz makijażu, a na koniec pokaz mody lokalnych butików. Podobnie do poprzednich targów, w sali lustrzanej przygotujemy strefę dla dzieci, gdzie rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów. Postaramy się również o sprowadzenie przed budynek hali bezpłatnej mammografii bądź innych badań profilaktycznych dla kobiet.

Wystawcy poniosą jedynie koszty wynajmu zabudowy targowej w wysokości 75 zł netto/m2 za podstawowy wariant. Dla odwiedzających wstęp na wydarzenie wolny.

Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz przyciągnęły więcej mężczyzn, w związku z tym, teraz mamy propozycję bardziej dla kobiet, ale… dla płci męskiej również przygotujemy atrakcje, więc zaproszenie do odwiedzania wydarzenia kierujemy do wszystkich: do całych rodzin, do różnych grup społecznych, w każdym wieku, do mieszkańców oraz przyjezdnych. Każdy rodzaj targów będzie również formą zachęcenia do zamieszkania w Wyszkowie.

Coroczne wyszkowskie targi mają na celu promocję lokalnych przedsiębiorstw oraz promocję Wyszkowa jako miasta otwartego na różne branże i wspierającego rozwój przedsiębiorczości. Chcemy pokazać, że w Wyszkowie nie tylko dobrze się mieszka, ale też żyje i pracuje. Targi dla kobiet mają uświadomić, że Wyszkowianki to kobiety przedsiębiorcze, nowoczesne i zadbane, a nasze miasto stwarza im wiele możliwości.

Jednocześnie informujemy, iż planujemy wrócić do formuły Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz w 2018 roku. Otrzymaliśmy sygnały od tegorocznych wystawców, że są zgodni z naszym zdaniem odnoście odświeżania wydarzenia i nie powielania co roku tego samego charakteru imprezy. Ponadto już teraz wyrażają chęć wzięcia udziału w targach w swojej branży w 2018 roku.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w Targach dla Kobiet 2017 na pierwsze spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19 października 2016 r. (środa) o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wyszkowie (parter, pod Urzędem Stanu Cywilnego).

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top