Tydzień Przedsiębiorcy - ZUS dla Biznesu

W terminie od 23 do 27 listopada 2015 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje po raz kolejny akcję pn.: „Tydzień Przedsiębiorcy". W tym okresie klienci ZUS będą mogli skorzystać ze specjalistycznych porad i konsultacji z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz wziąć udział w seminariach tematycznych, które odbędą się w oddziałach ZUS.

Tegoroczna edycja „Tygodnia Przedsiębiorcy" będzie prowadzona pod hasłem „ZUS dla biznesu". Akcja jest skierowana zarówno do obecnych przedsiębiorców, jak i do osób dopiero planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Osoby zamierzające otworzyć firmę uzyskają najważniejsze informacje na temat prowadzenia własnego biznesu, natomiast na przedsiębiorców już działających na rynku zostały przygotowane porady związane z prawidłowym przekazywaniem dokumentów ubezpieczeniowych (m.in. posługiwanie się nową wersją programu PŁATNIK).

W ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy" w oddziałach ZUS w całej Polsce będą także organizowane seminaria tematyczne, dotyczące rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej, rozliczaniem i wypłatą świadczeń przez płatników składek oraz ZUS.

Więcej informacji dotyczących  „Tygodnia Przedsiębiorcy" znajdą Państwo w załączonym piśmie  Pawła Jaroszka Członka Zarządu ZUS oraz na stronie www.zus.pl

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top