I WYSZKOWSKIE TARGI BUDOWLANE I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Gmina Wyszków organizuje targi budowlane i wyposażenia wnętrz pod hasłem: „Wyszków – tu się dobrze mieszka”.

Pierwsze w historii Wyszkowa regionalne targi będą świetnym sposobem promocji oraz zachęceniem do zamieszkania w naszej gminie. Dla wystawiających się lokalnych firm jest to najbardziej atrakcyjny sposób komunikowania się z rynkiem – bezpośredni. Targi mają najwyższą skuteczność w procesie sprzedaży – generują nowe kontakty handlowe, oszczędzają czas i pieniądze, ponieważ w jednym miejscu i czasie gromadzą dostawców i odbiorców. To doskonała inwestycja marketingowa: można zwiększyć swój udział w rynku, odzyskać dawnych klientów, bądź dotrzeć do nowych, budować wizerunek, zaprezentować nowości rynkowe, utrwalić więzi z mieszkańcami i mediami, a także zmotywować własnych pracowników. Targi są najlepszą okazją do otwartych spotkań, pozwalają na konfrontację z konkurencją, ułatwiają budowanie sieci sprzedaży.

 

Chcielibyśmy, aby w targach wzięły udział przede wszystkim firmy z sektora mieszkaniowego: branża budowlana, deweloperska, projektowa, wyposażenia wnętrz, sektor bankowy: finansowanie tychże przedsięwzięć, ale będziemy otwarci również dla wystawców z innych branż.

13 października 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Wyszkowie z lokalnymi przedsiębiorcami. Firmy, które wyraziły chęć wystawienia się na targach, wypełniły ankietę. Na podstawie jej wyników zostały podjęte konkretne decyzje. I Wyszkowskie Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz odbędą się 13 marca 2016 r. w godz. 10:00 – 17:00 na hali sportowej WOSiR. W tej chwili jesteśmy na etapie przygotowań materiałów promocyjnych – właśnie ruszył profil na portalu społecznościowym Facebook: „TARGI Wyszków” (www.facebook.com/targi.wyszkow), a do końca listopada br. uruchomiona zostanie strona internetowa.

Targi będą imprezą otwartą dla odwiedzających. Będą im towarzyszyć różnego rodzaju atrakcje: strefa dla dzieci, strefa gastronomiczna, panele dyskusyjne.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w targach prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie: tel. (29) 743-77-13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top