Konkurs "Lider Przedsiębiorczości Roku 2015"

UWAGA! MIKRO, MALI I ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCY ORAZ INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ !

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw

oraz

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie

serdecznie zapraszają

mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa, instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym samorząd terytorialny do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie

„Lider Przedsiębiorczości Roku 2015”

Konkurs organizowany jest już od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamiczne firmy handlowe, produkcyjne i usługowe oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym jednostki samorządu terytorialnego. Wyróżnienie otrzymuje corocznie jedynie kilkanaście najlepszych firm.

Uroczyste wręczenie wyróżnień: Statuetek i Dyplomów „Lidera Przedsiębiorczości” odbędzie się w dniu 28 października 2015 r., w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4 w Warszawie.

 

O patronat honorowy nad konkursem „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015” wystąpiliśmy do Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Pana Janusza Piechocińskiego oraz do Marszałka Województwa Mazowieckiego, Pana Adama Struzika.

O tytuł „Lidera Przedsiębiorczości Roku” ubiegać mogą się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa: produkcyjne, rzemieślnicze, handlowe i usługowe oraz osoby i instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym jednostki samorządu terytorialnego.

Przedsiębiorstwa i instytucje oceniane są w następujących kategoriach:

  • Mikro przedsiębiorstwa         -      firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników
  • Małe przedsiębiorstwa          -      firmy zatrudniające mniej niż 50 pracowników
  • Średnie przedsiębiorstwa      -      firmy zatrudniające mniej niż 250 pracowników
  • Instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym samorząd terytorialny

Przyznanie wyróżnień „Lidera Przedsiębiorczości Roku” odbywa się na zasadzie dwustopniowej kwalifikacji:

  • Etap I – kompletowanie dokumentacji dotyczącej działalności i osiągnięć firmy, ocena formalna dokumentacji konkursowej.
  • Etap II – ocena i weryfikacja kandydatów przeprowadzona przez Kapitułę Konkursu na podstawie zasad „Kryterium oceny formalnej i merytorycznej firm konkursu Lider Przedsiębiorczości Roku”, zatwierdzonej przez Kapitułę Konkursu oraz

Finał Konkursu – wybór najlepszych firm i nadanie im tytułu „Lider Przedsiębiorczości Roku”.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest złożenie w Biurze Organizacyjnym Konkursu: ankiety  zgłoszeniowej oraz wniesienie opłaty rejestracyjnej.

Laureaci konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015” w ramach działań promocyjnych otrzymają:

1/ znak (logo) LIDERA w wersji elektronicznej na płycie CD – do wykorzystania w materiałach promocyjnych firmy (m.in. na papierze firmowym, dokumentach);

2/ możliwość promocji firmy na stronie internetowej Fundacji lub Izby (umieszczenie logo, nazwy firmy, linku do strony www) na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia otrzymania wyróżnienia.

Promocją Konkursu i jego laureatów zajmą się nie tylko Organizatorzy, ale również media ogólnopolskie, regionalne, i lokalne, które obejmą patronat medialny nad imprezą.

Zapraszamy serdecznie wszystkie mikro, małe i średnie firmy oraz samorząd terytorialny do ubiegania się o to wyróżnienie, obecnie znane i cenione oraz postrzegane jako oznaka prawdziwego sukcesu gospodarczego, zarówno w kręgach decydentów jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Na zgłoszenia kandydatów do tytułu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015” czekamy do dnia 25 września 2015 roku. Kompletną dokumentację konkursową wraz z załącznikami należy dostarczyć w formie drukowanej i elektronicznej. Proszę także o dostarczenie w formie elektronicznej 3-5 zdjęć promujących Państwa firmę.

Złożona dokumentacja powinna być odpowiednio zabezpieczona, oznakowana napisem „KONKURS LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU 2015” i dostarczona pocztą zwykłą lub kurierską do: Biura Organizacyjnego konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku”: ul. Smocza 27, 01-048 Warszawa, tel. 22 838-56-73, fax.22 838-35-53, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z Panią Dorotą Gromadzką na powyższy adres.

REGULAMIN KONKURSU

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top