Ambitne Śniadanie dla biznesu

Harmonogram spotkania w dniu 6 października:
8:30 - 8:45 przywitanie uczestników
8:45 - 9:00 przedstawienie organizatorów i kilka słów o idei śniadań
9:00 - 10:30 warsztat szkoleniowy: "Reklama firmy w czasie oraz po pandemii"
Podczas warsztatu omówione zostaną zagadnienia:
- Jak wrócić na rynek i przypomnieć o sobie klientom?
- Jaką formę reklamy wykorzystać nie mając dużego budżetu?
prowadząca: Patrycja Bończewska
10:30 - 11:30 przedstawienie oferty/usługi/ każdego z uczestników oraz potrzeb, jakie aktualnie ma --> np. szukasz pracownika, miejsca na event, szkolenia? Powiedz o tym na spotkaniu! Kim jestem? Co robię? Jak moje usługi/produkty mogą pomóc innym?
11:30 - 12:00 wspólne śniadanie, networking, nawiązanie współpracy oraz rozmowy.

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

C-Voucher

Wsparcie unijne

Samorząd Mazowsza uruchamia wsparcie z UE dla przedsiębiorców z branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, wystawienniczo-targowej i artystycznej.
Już od 30 lipca mazowieccy przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o dotacje z Unii Europejskiej na cele obrotowe i utrzymanie płynności finansowej. Na ten cel samorząd Mazowsza przeznaczy ponad 66 mln zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Z pomocy skorzystają firmy najbardziej dotknięte skutkami epidemii COVID-19. O bezzwrotne dotacje mogą ubiegać się mikroprzedsiębiorstwa (w tym samozatrudnieni) oraz małe firmy działające w branżach: turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, wystawienniczo-targowej i artystycznej.
Szczegółowe informacje o naborze na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

Akademia Pozytywnej Zmiany

Projekt, w 100% darmowy, obejmuje program szkoleniowy dla firm, które w ciągu ostatnich 2 lat poniosły porażkę biznesową - zamknęły swoją działalność, i w ciągu ostatnich 6 miesięcy otworzyły się na nowo. Oferuje udział w szkoleniach, indywidualnym doradztwie i coachingu. Efektem jest stworzenie strategii biznesowej. Przykładowe tematy obejmują:

Czytaj więcej...

#ZOSTANWDOMU WNIOSEK ONLINE

  #ZOSTANWDOMU, WNIOSEK ONLINE

     Pamiętaj, że wszystkie sprawy w CEIDG możesz załatwić przez Internet przy użyciu darmowego Profilu                       Zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

     Ważne! Jeśli jeszcze nie masz Profilu Zaufanego możesz go szybko uzyskać przez Internet, wystarczy, że                      korzystasz z bankowości elektronicznej.

     Po uzyskaniu Profilu Zaufanego załóż konto, aktywuj je klikając w link, który wyślemy Ci na adres mailowy oraz                zaloguj się.

      Wypełnij wniosek CEIDG-1 i podpisz go (przycisk "podpisz i wyślij wniosek"). Dowodem złożenia wniosku                 będzie Urzędowe Poświadczenie Odbioru, które wyślemy Ci mailem.

      Wniosek możesz złożyć w kilku prostych krokach

      1 załóż Profil Zaufany jeśli jeszcze go nie posiadasz

      2 załóż konto w CEIDG

      3 aktywuj je (maila aktywacyjnego znajdziesz w swojej skrzynce pocztowej)

      4 zaloguj się

      5 przygotuj wniosek

      6 podpisz i wyślij wniosek

Załatw sprawy w CEIDG przez Internet!

Przedsiębiorco, pamiętaj, że wszystkie sprawy w CEIDG możesz załatwić przez Internet!

Do założenia konta w CEIDG potrzebujesz Profilu Zaufanego lub e-dowodu.

Do podpisania wniosku użyj Profilu Zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Ważne! Jeśli jeszcze nie masz Profilu Zaufanego możesz go szybko uzyskać przez Internet, wystarczy, że korzystasz z bankowości elektronicznej!

Targi ODWOŁANE!

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce epidemii koronawirusa, podejmujemy decyzję o odwołaniu zaplanowanych na dzień 29 marca 2020 r. Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz oraz Targów Pracy.

W trosce o zdrowie naszych mieszkańców oraz w obawie o niską frekwencję przeniesiemy organizację wydarzenia na inny, uzgodniony wcześniej z zainteresowanymi przedsiębiorcami termin. Wszyscy wystawcy zostaną poinformowani o naszej decyzji drogą elektroniczną wraz z ankietą, w której podane będą propozycje dat realizacji targów w Wyszkowie. Jeśli taka będzie wola wystawców, którzy dokonali wszystkich formalności (złożyli formularz zgłoszeniowy) stoiska targowe mogą pozostać zarezerwowane w obecnej formie.

Spotkanie pracodawców i przedsiębiorców w związku z koronawirusem

Starosta Powiatu Wyszkowskiego i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wyszkowie zapraszają na spotkanie pracodawców i przedsiębiorców z terenu Powiatu Wyszkowskiego w sprawie zasady postępowania epidemiologicznego i medycznego w związku z koronawirusem (SARS-CoV-2).

Mając na względzie liczne zgłoszenia i pytania napływające do Starostwa Powiatowego i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej ze strony lokalnych pracodawców i przedsiębiorców, na spotkaniu zostaną poruszone m. in. kwestie zasad przestrzegania higieny, zapobiegania przenoszenia wirusa, postępowania w przypadkach podejrzenia zarażenia wirusem wśród pracowników/klientów oraz najważniejsze zagadnienia dot. ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (np. praw przysługującym pracownikom).

Spotkanie odbędzie się 12 marca 2020 r. (czwartek) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wyszkowie (parter).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa maksymalnie 2 przedstawicieli  pracodawcy/przedsiębiorcy kierując wiadomość elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalog produktów eksportowych przedsiębiorców województwa mazowieckiego

W ramach działań wspierających rozwój gospodarczy województwa mazowieckiego samorząd województwa realizuje szereg przedsięwzięć ukierunkowanych na promocję przedsiębiorczości i kreowanie współpracy  gospodarczej, również w wymiarze międzynarodowym. W tym zakresie, na szczeblu samorządu prowadzona jest współpraca i odbywają się spotkania z przedstawicielami władz administracyjnych oraz agend gospodarczych, publicznych i prywatnych, z regionów innych państw, w ramach których podnoszone są zagadnienia dotyczące inicjowania i realizacji współpracy, również o charakterze stricte handlowym.

 

W oparciu o dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie, chcielibyśmy przygotować zbiorczy katalog ofert produktów eksportowych firm województwa mazowieckiego, który promowałby potencjał gospodarczy Mazowsza na rynkach zagranicznych i wspomagałby przedsiębiorców regionu w zdobywaniu nowych kontaktów handlowych. Katalog będzie prezentowany na targach i wystawach, podczas rozmów międzyregionalnych z udziałem partnerów zagranicznych, a także w ramach współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z krajowymi agendami wspierania internacjonalizacji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie ww.mazovia.pl

Uwaga przedsiębiorcy! Upływa termin wniesienia opłaty I raty

Podstawę naliczenia opłaty za korzystanie z zezwoleń stanowi pisemne oświadczenie o wartości sprzedaży (brutto) poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku poprzednim, złożone przez przedsiębiorcę do 31 stycznia 2020r. Druki oświadczeń można otrzymać w Wydziale Rozwoju Urzędu Miejskiego (pokój Nr 114) lub pobrać ze strony internetowej www.wyszkow.pl.

Opłaty należy wnieść na rachunek Urzędu Miejskiego w Wyszkowie (numer konta: 25 8931 0003 0002 2233 2039 0003), najpóźniej do dnia 31 stycznia 2020r

Płatności można dokonać w Polskim Banku Spółdzielczym przy ul. Tadeusza Kościuszki w Wyszkowie, w Punkcie Kasowym PBS w Urzędzie Miejskim, bądź też przelewem na rachunek gminy. O terminie decydować będzie data stempla pocztowego lub potwierdzenie dokonania przelewu w banku bądź przez internet.

Niedopełnienie powyższego obowiązku, z uwzględnieniem zapisów art. 18 ust. 12 pkt 5 (t.j. Dz.U. z 2019r., poz. 2277) ustawy z dnia 26.10.1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, skutkować będzie wygaśnięciem zezwolenia.

Strona 1 z 12

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top