Informacja o projekcie

Wyszkowski samorząd miejski zaprasza do współpracy  lokalnych przedsiębiorców z gminy Wyszków i okolic. W ramach przedsięwzięcia "Przedsiębiorczy Wyszków" samorząd będzie wspierał i promował lokalną przedsiębiorczość, promując jednocześnie walory gospodarcze gminy Wyszków.

Założeniem projektu "Przedsiębiorczy Wyszków" jest współpraca samorządu i przedsiębiorców, wsparcie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Celem samorządu jest promocja lokalnych przedsiębiorstw, ich dokonań i oferty, wzajemna wymiana informacji i dokonań, realizacja wspólnych przedsięwzięć i wydarzeń, wsparcie edukacyjne i szerokie konsultacje społeczne ze środowiskiem przedsiębiorców.

Najbardziej spektakularnym dotąd osiągnięciem projektu „Przedsiębiorczy Wyszków” była organizacja I Regionalnego Forum Gospodarczego, które 29 maja 2013 r. odbywało się w Wyszkowie, a w którym udział wzięły osobowości świata polityki, biznesu, dyplomacji – a także przeszło pięćdziesiąt firm z Polski i Ukrainy.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu mailowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koordynatorem realizacji projektu jest Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie.

Partnerzy

Współpraca

Deklaracja współpracy do pobrania:
Adobe PDF file (.pdf)
Microsoft Word file (.doc)

REGULAMIN

Go to top