Wydział Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami

Liczba odwiedzających: 12059

Naczelnik wydziału: Agnieszka Kostrzewa
tel. 29 743-77-06
e-mail: agnieszka.kostrzewa@wyszkow.pl
Pokój nr 130

Gospodarka nieruchomościami: Michał Rogalski

tel. 29 743-77-53
e-mail: michal.rogalski@wyszkow.pl
Pokój nr 129

Gospodarka nieruchomościami: Edyta Ciach
tel. 29 743-77-17
e-mail: edyta.ciach@wyszkow.pl


Pokój nr 125

 

Gospodarka nieruchomościami: Izabela Milewska
tel. 29 743-77-17
e-mail: izabela.milewska@wyszkow.pl
Pokój nr 125

 

Gospodarka nieruchomościami: Kamila Szymańska
tel. 29 743-77-17
e-mail: kamila.szymanska@wyszkow.pl
Pokój nr 125
 

Gospodarka nieruchomościami: Jolanta Nowak
tel. 29 743-77-67
e-mail: jolanta.nowak@wyszkow.pl
Pokój nr 128

Gospodarka przestrzenna: Anna Staniszewska

tel. 29 743-77-60
e-mail: anna.staniszewska@wyszkow.pl
Pokój nr 131

Gospodarka przestrzenna: Milena Łyskawa
tel. 29 743-77-60
e-mail: milena.lyskawa@wyszkow.pl
Pokój nr 131

Gospodarka przestrzenna: Angelika Krawczyk

tel. 29 743-77-74
e-mail: angelika.krawczyk@wyszkow.pl 
Pokój nr 129