Hotel Kamiza***

Liczba odwiedzających: 4838
adres pocztowy: Turzyn 192 a 07-221 Brańszczyk
strona internetowa:
www.kamiza.oit.pl

adres e-mail:


telefon:
Kom: 694 661 016, tel: +48 29 742 41 98, fax: +48 29 742 44 90

dni i godziny funkcjonowania:
24 h

bieżąca działalność:
Hotel Kamiza*** ma przyjemność zaprosić Państwa do nowo otwartego, kompleksu gastronomiczno-restauracyjnego, położonego w otulinie Lasów Puszczy Białej.

Zlokalizowanego przy trasie Warszawa-Białystok, 4 km od centrum Wyszkowa. Obiekt jest monitorowany i chroniony, na terenie znajduje się parking dozorowany.
Łącznie możemy zaoferować 77 miejsc noclegowych. Na terenie Hotelu znajduje się restauracja, drink-bar, 3 sale konferencyjne, sala bankietowa, karczma, klub, bilard snooker, strefa spa oraz teren rekreacyjny na imprezy plenerowe. Wszystkim naszym Gościom zapewniamy miłą i rzetelną obsługę, a przede wszystkim wspaniałą atmosferę i mile spędzony czas w ciszy i spokoju.

Zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń, prezentacji i bankietów.
Do dyspozycji organizatorów oddajemy trzy w pełni przystosowanie sale konferencyjne:
- dwie mogące pomieścić po 80 osób i jedną do 30 osób. Nasze sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny, projektory multimedialne, ekrany jak również nagłośnienie wraz z systemem mikrofonów. Każdemu z organizowanych w naszym hotelu spotkań towarzyszy kameralna atmosfera, profesjonalna obsługa i pomoc w aranżacji wybranego wydarzenia

Organizator ma również możliwość wzbogacenia spotkania w dodatkowe atrakcje:
– przejażdżki quadami
– przejażdżki bryczką
– kuligi
– spływy kajakowe
– grille
– ogniska
– wieczorki taneczne
– przerwy kawowe.