Bezpłatny system komunikacji SMS

Liczba odwiedzających: 620
Dzięki innowacyjnej usłudze na Państwa telefon komórkowy będą wysyłane aktualne informacje o wydarzeniach z terenu gminy Wyszków.

Urząd Miejski w Wyszkowie uruchomił nowy system informowania mieszkańców za pomocą krótkich wiadomości tekstowych. Do wyboru będą dwa kanały informacyjne. Dzięki BEZPŁATNYM wiadomościom SMS mieszkańcy gminy będą powiadamiani o:

1) miejskich inwestycjach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, działaniach promocyjnych, bezpłatnych badaniach lekarskich, programach zdrowotnych, informacjach oświatowych oraz innych wydarzeniach z życia miasta (KANAŁ 1);

2) zagrożeniach, awariach, sytuacjach kryzysowych (KANAŁ 2).
Aby zarejestrować się w systemie i otrzymywać bezpłatne SMS z informacjami należy wykonać jednorazową czynność wysyłając wiadomość SMS* o treści:

INFORMACJEWYSZKOW
na numer
664 07 91 91 (Aby uzyskać dostęp do kanału 1)

lub/oraz

ZAGROZENIAWYSZKOW
na numer
664 07 91 91 (Aby uzyskać dostęp do kanału 2)

Użytkownik może zarejestrować się w obu kanałach (wysyłając dwie wiadomości sms).

*Koszt wysłania wiadomości rejestrującej jest zgodny z cennikiem macierzystego operatora telefonii komórkowej.

Uwagi dodatkowe:
• Użytkownik ponosi tylko koszt wiadomości SMS, przy pomocy której rejestruje się lub wyrejestrowuje się z systemu. Jest to cena zwykłej wiadomości SMS, właściwa dla operatora telefonii komórkowej, w której Użytkownik posiada telefon komórkowy.
• Użytkownik otrzymuje wiadomości SMS z Serwisu Informacyjnego SMS Wyszków bez ponoszenia żadnych kosztów, gdyż za wiadomości płaci ich nadawca, czyli Gmina.
• Aby wyrejestrować się z Serwisu Informacyjnego SMS WYSZKÓW, należy ze swojego telefonu komórkowego, wysłać wiadomość SMS na numer telefonu 664 07 91 91 o treści -INFORMACJEWYSZKOW lub -ZAGROZENIAWYSZKOW, gdzie znak "-" należy rozumieć jako symbol "minus".
• Wyrejestrowania z Serwisu Informacyjnego SMS Wyszków należy dokonywać zawsze z tego samego numeru telefonu, z którego nastąpiła rejestracja.

W przypadku pytań, wystąpienia ewentualnych problemów z działaniem systemu, prosimy o kontakt z pracownikiem wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Michałem Mielczarczykiem, tel. (29) 743-77-13, e-mail: promocja@wyszkow.pl.